Pamukkale Boya

Balıkesir Pamukkale Boya

Pamukkale Boya

Balıkesir Pamukkale Boya

Pamukkale Boya

Pamukkale boya; 1990 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir. Boya sektörünün lider firmaları arasında yer alan Pamukkale boya; aynı zamanda ısı yalıtım ürünleriyle de önemli bir hizmet sunmaktadır. Pamukkale’den ilham alan ve doğanın tüm renklerini bünyesinde toplayan bu marka; insanların yaşam alanlarını daha güzel hale getirmek adına çaba göstermektedir.

Pamukkale boya ürünleri; çok farklı seçeneklere sahiptir. Solvent bazlı, su bazlı, epoksi, sentetik, rapid, selülozik boyaların yanı sıra tinerler, vernikler, astarlar gibi çeşitli ürün seçenekleri yer almaktadır. Mobilya, sanayi ve inşaat grubunda kullanılmak üzere çeşitli boya gruplarının üretimi yapılmaktadır. Boya katalogu içerisinde bulunan renkler; renk uzmanlarının tavsiyelerine göre şekillenmektedir. Orjinal Pamukkale boya renk seçeneklerinin yanı sıra uluslararası RAL kartelasında bulunan sayısız renk alternatifine de yer verilmektedir. Sonuç olarak, her zevke ve ihtiyaca uygun boyaların geniş bir renk skalası içerisinde müşterilere sunulması hedeflenmektedir.

Pamukkale Boyanın Özellikleri Nelerdir?

Türk standartlarına uygun birinci sınıf ürünler; Pamukkale boya içerisinde bulunmaktadır. İzolasyon ürünlerinin yanı sıra su ve solvent bazlı ürünler, yardımcı ürünler, mobilya grubu ve sanayi ürünleri bu kategoride yer almaktadır. Bunun yanı sıra, orta sınıf ürünler ise tüketicilerin almasına uygun nitelikler taşımaktadır. Sentetik ve sanayi grubunun yanı sıra su bazlı ürünler; TSE standartlarına uygun olmalarının yanı sıra iktisadi alternatif ürünler olarak sunulmaktadır. Pamukkale boya; her bütçeye uygun, birinci sınıf kalite ürünlerin yanı sıra ekonomik ürünler de sunarak müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılamaktadır.

Pamukkale Boya Hangi Ürünlere Sahiptir?

Pamukkale boya ürünleri; belirli kategorilere ayrılmaktadır. Sanayi boya grubuna ek olarak farklı sektörler için mobilya, inşaat, ısı yalıtım ve yapı kimyasalları grubu yer almaktadır. Silikonlu iç cephe mat boya; birçok yaşam alanının daha güzel ve yeni bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır. Buna ek olarak, Pamukkale lüks sentetik boya, FBS sentetik boya, Pamukkale İs-Pak, Pamukkale sentetik tiner; sanayi boya grubunun içerisinde bulunmaktadır.

Pamukkale selülozik boya, Pamukkale selülozik astar, Pamukkale yat vernik, Pamukkale parke vernik; Pamukkale boyanın mobilya boya grubu içerisinde bulunmaktadır. Isı yalıtım ve yapı kimyasalları grubu içerisinde XPS ısı yalıtım levhası, taş yünü ısı yalıtım levhası, konfor karbonlu ısı yalıtım levhası, konfor dübel, donatı filesi, prestige dübel ve daha birçok ürün yer almaktadır.

Yenilikleri yakından takip eden, teknolojiye önem veren, diyaloğa açık kadrosuyla beğeni toplayan Pamukkale boya; aynı zamanda 2000’i aşkın bayi ağıyla kaliteli ve aynı zamanda çevreye duyarlı ürünler sunmaktadır. Ürünlerinin her birinde TSE standartlarının olması önemli bir avantaj olarak dikkat çekmektedir. Ayrıca, her bütçeye hitap eden alternatifleri sayesinde boya sektöründe lider bir marka pozisyonunda bulunmaktadır.

Pamukkale boyanın ürünleri; hem iç pazarda hem de dış pazarda beğenilerek satın alınmaktadır.

PRESTIGE® Silikonlu İç Cephe

PRESTIGE™ Silikonlu Dış Cephe

PRESTIGE® Plastik İç Cephe

İÇ CEPHE PLASTİK TAVAN

Yılların Tecrübesi

0+

Yılların Tecrübesi
Sertifikalı Uzmanlar

0

Sertifikalı Uzmanlar
Müşteri Memnuniyeti

0%

Müşteri Memnuniyeti
Hızlı Servis

0Bölge

Hızlı Servis
Müşteri Servisi

07/24

Müşteri Servisi

Pamukkale Boya Konusunda Profesyonel Destek Alın..!. Hemen Destek Alın