Epsa Yalıtım

Balıkesir Epsa Yalıtım

Epsa Isı Yalıtım

Balıkesir Epsa Isı Yalıtım

Epsa Isı Yalıtım

Yapı kimyasalları ve yalıtım konusunda hizmet veren Epsa boya; 20 yılı aşkın tecrübesiyle faaliyetlerine devam etmektedir. Müşterilerin ihtiyaçları için en uygun çözümler üretilmektedir. Su yalıtım ürünleri, astarlar, beton katkıları, mantolama sistemleri, seramik yapıştırıcıları, bakım onarım ürünleri olmak üzere Epsa’nın farklı ürün seçenekleri bulunmaktadır.

Epsa Isı Yalıtım Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Su yalıtım ürünleri; Epsa boyanın sunmuş olduğu ürün seçenekleri arasında bulunmaktadır. Su yalıtım ürünlerinin önemi bir hayli fazladır. İçten dışa veya dıştan içe istenmeyen su akışını engellemek adına kullanılmaktadır. Çatıya, zemine ve pencere pervazlarına uygulanmaktadır. Epsa BudaLastic; en kaliteli su yalıtım ürünleri arasında yer almaktadır. Islak hacimlerde güvenli kullanım vaat etmektedir. Bunun yanı sıra, üzerine seramik döşeyebilme avantajı bulunmaktadır. Kolay ve pratik uygulanması, iç ve dış hacimlerde kullanılabilmesi, beyaz renkli olması ve UV dayanımının olması gibi özellikleri bulunmaktadır.

Beyaz ısı yalıtım levhası, yerden ısıtma levhası ve karbon takviyeli ısı yalıtım levhası olmak üzere farklı ısı yalıtım levhalarına sahip olan Epsa Isı Yalıtım; bu alanda öncü hizmet sunmaktadır. Bunun yanı sıra, astarlar kategorisinde oldukça kaliteli ürünler bulunmaktadır. Buda Prime 30 Plus; akrilik kopolimer esaslı, pembe renkli, kullanıma müsait, tek bileşenli, solventsiz dolgulu teknik astardır. İç ve dış mekanların yanı sıra yatay ve düşey uygulamalarda kullanılması mümkündür. Bunun yanı sıra, boyalı yüzeyler başta olmak üzere her türlü seramik kaplamalarda, mermer ve kumtaşı gibi uygulamalarda, ahşap döşemelerde kullanılması mümkündür.

Epsa Isı Yalıtım; seramik yapıştırıcıları kategorisinde de birbirinden kaliteli ürünlere sahiptir. Buda Pastafix; kullanıma hazırdır. Bunun yanı sıra, bina esnemelerinden kaynaklı yüzey gerilmelerine karşı oldukça dirençli bir üründür. Yüksek aderansa sahip olmasıyla bilinmektedir. Pratik olmasının yanı sıra kullanım esnasında herhangi bir kirlilik yaratmaz. Kaymasının azaltılmış olduğunu söylemek gerekir. Seramik üstü seramik uygulamalarda kullanılması mümkün bir üründür.

Epsa Isı Yalıtım Bakım ve Onarım Ürünleri Nelerdir?

Buda iç sıva; Epsa boya bakım ve onarım ürünleri kategorisinde bulunmaktadır. Hem makine hem de el ile kullanılabilen bir üründür. Bunun yanı sıra, bilhassa iç mekanlar için tasarlanmış, astar uygulanmış bims, brüt beton, briket duvar sıvama harcıdır. Genellikle iç mekanlarda uygulanmaktadır. İç mekanlarda tavanlarda ve düşey yüzeylerde uygulanmasına rastlanmaktadır. Kolay işlenebilir olması, kolay mastarlanabilen yapısı, pratik uygulama seçenekleri, yüzey tozumasının minimalize edilmiş oluşu gibi farklı avantajları bulunmaktadır.

Epsa Isı Yalıtım ambalaj ürünlerinin kalitesi de oldukça yüksektir. Hafif, uzun ömürlü, antibakteriyel, darbeye dayanıklı, su ve nemden etkilenmeyen, ses ve ısı yalıtımı yapabilen hem çevre hem de kullanıcı dostu ürünler sayesinde birçok kişinin bu alandaki ihtiyaçları karşılanmaktadır. Sonuç olarak, Epsa boyanın farklı ihtiyaçlara yönelik olarak hazırlanmış, birbirinden kaliteli ve işlevsel ürünleri yer almaktadır. Epsa Isı Yalıtım ürün fiyatları; ürünlerin niteliğine göre farklılık göstermektedir.

Buda Lastic x15

Buda Lastic x7

Buda 200 Levha Yapıştırıcı

Buda Surface-Art

Buda Seramik Yapıştırıcı

Buda Flex-Techno (A+B)

Buda Tamir-Art(20) İnce

Buda Tamir-Art(30) Kalın

Mantoyap Levha Sıvası

Beyaz Isı Yalıtım Levhası

Yerden Isıtma Levhası

Karbon Takviyeli Isı Yalıtım Levhası

Yılların Tecrübesi

0+

Yılların Tecrübesi
Sertifikalı Uzmanlar

0

Sertifikalı Uzmanlar
Müşteri Memnuniyeti

0%

Müşteri Memnuniyeti
Hızlı Servis

0Bölge

Hızlı Servis
Müşteri Servisi

07/24

Müşteri Servisi