Biz Kimiz?

1990 yılında Denizli’de faaliyete başlayan Fazilet Boya Sanayii, bugün 21.000 metrekarelik alanda, ISO-9001 sertifikalı modern tesislerinde üretim yapıyor. Pamukkale® ve FBS® markaları ile boya sektöründe faaliyet gösteren firmamız, 2011 yılından beri Konfor® markası ile ısı yalıtım ürünleri de üretmektedir.

Pamukkale’den ilham aldık.

Memleketimiz Denizli’nin sembolleşmiş kültür varlığı Pamukkale’yi dünya çapında eşsiz kılan alametifarikası; yeraltındaki cevherin yüzeyde oluşturduğu traverten kaplamayla, bir dağın adeta boydan boya beyaza boyanmış görüntüsüdür ve her yıl dünyanın her yerinden binlerce insan, doğa harikasını görmek için kentimize misafir olmaktadır. Biz de bu ilhamla “doğanın tüm renkleri Pamukkale Boya’da!” dedik ve doğadaki her rengi, dünyanın her yerinde, insanların yaşam alanlarına taşımak için çalışmalar başlattık.

Doğanın tüm renkleri…

Fabrikamızda; su bazlı, solvent bazlı, endüstriyel, rapid, epoksi, sentetik, selülozik boyalar, astarlar, vernikler ve tinerler olmak üzere; inşaat, mobilya ve sanayi grubu boyaları üretilmektedir. Her grup için renk uzmanlarımızın öngörülerine göre revize edilen, orijinal katalog Pamukkale® renklerinin yanı sıra; uluslararası RAL kartelasında bulunan binlerce renk alternatifini, hem yurtiçinde hem de yurtdışında Renk Sanatı™ Renklendirme Sistemi bulunan bayilerimiz sayesinde, her zevke ve ihtiyaca uygun boyayı ve ‘doğanın tüm renkleri’ni tüketicilerin erişimine sunmaktayız.

Isı yalıtımında Konfor var.

Dünya’daki enerji kaynakları hızla tükenmektedir; bu sebeple ısı yalıtımı ve enerji tasarrufu konuları her geçen gün daha büyük önem arzetmektedir. Isı yalıtımının başta aile ekonomisi ve ülke ekonomisi, mevzuat, enerji, yapı ve çevre anlamında sayısız faydası bulunmaktadır. Konfor® Isı Yalıtım Sistemleri ile yakıt sarfiyatında “Yaz-Kış %60’a varan Enerji Tasarrufu” sloganıyla yola çıktık ve bunu sağlamayı amaçlıyoruz.

Boyada kalite

Türk standartlarına uygun birinci sınıf ürünlerimiz, Pamukkale Boya® ürün ailesi; su bazlı ürünler, solvent bazlı ürünler, izolasyon ürünleri, yardımcı ürünler, sanayi ve mobilya grubu ürünlerini içermektedir. Tüketicilerimizin rahatlıkla alıp kullanabileceği orta sınıf ürünlerimizi FBS® markamız çatısı altında; su bazlı ürünler, sentetik ve sanayi grubu olarak, hem TSE standartlarına uygun hem de iktisadi alternatif ürünler olarak sunmaktayız. Satış politikamız daima müşteri memnuniyeti odaklı olmakta; her bütçeye uygun, birinci kalite ürünlerin yanında iş görür, ekonomik ürünler de sunarak bayi ve tüketici taleplerini en iyi şekilde karşılamayı hedeflemekteyiz. Yaklaşık 1500 kaleme varan ürün çeşitliliğimiz ile bayi ağımıza boyanın yanında yardımcı ürünleri de makul fiyatlarla sunmak için çok çalışıyoruz.

2018’de,

2018 hedeflerimiz, üretim operasyonumuzu yalınlaştırmak, üretim kapasitemizi artırmak ve kuruluşundan bu yana birçok ilke imza atan Pamukkale Boya Ar-Ge Laboratuvarı ve Ar-Ge ekibimizin çalışmalarına hız kazandırarak üretimin her aşamasında teknolojik entegrasyonu sağlamak ve Renk Sanatı™ Renklendirme Sistemlerini yeni coğrafyalarda tüketici emrine sunmak olacaktır. Yıl içinde ilave renk kartelaları ile Pamukkale® katalog renklerinin zenginleştirilmesi de hedeflerimiz arasındadır.

Teşekkürler.

Fazilet Boya Sanayii olarak, ürünlerimize teveccüh gösteren başta tüketiciler olmak üzere, yurt çapında 7 distribütörümüz ve yaklaşık 500 bayimizin desteğiyle; her zaman kaliteli ve çevre dostu ürünler üretmeyi ilke edinerek, öncelikle ülkemizde aranan ve istenen marka olmayı, daha sonra bir dünya markası haline gelmeyi arzulamaktayız.

Destek ve güveniniz için sonsuz teşekkür eder; hayırlı işler, bereketli kazançlar dilerim.