Silikonlu İpek İç Cephe Boyası

Balıkesir Fawori Boya Silikonlu İpek İç Cephe Boyası

Silikonlu İpek İç Cephe Boyası

Balıkesir Fawori Boya Silikonlu İpek İç Cephe Boyası

Su bazlı, akrilik kopolimer esaslı, silikon katkılı, ipeksi mat dokusunda dekoratif son kat iç cephe boyasıdır.

Fawori Silikonlu İpek, su kaldırır yapıda ve yüksek örtücülüğünün yanı sıra silinebilme özelliğine sahip bir boyadır.

Uygulandığı yüzey
ile bütünleşir. Yüksek teneffüs kabiliyetine sahiptir.

Yapı malzeme standartlarına uygun uygulama yapıldığında çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur, çevre dostudur.

ÜRÜN TANIMI

Su bazlı, akrilik kopolimer esaslı, silikon katkılı, ipeksi mat dokusunda dekoratif son kat iç cephe boyasıdır.

ÖZELLİKLERİ

  • Su bazlı, silikon katkılı
  • İpek mat parlaklıkta
  • Pürüzsüz görünümlü
  • Silinebilen
  • Uygulandığı yüzeye iyi tutunan
  • Sınıfında en yüksek örtücülüğe sahip

Fawori Silikonlu İpek İç Cephe Boyası, yapı malzeme standartlarına uygun uygulama yapıldığında çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur, çevre dostudur.

UYGULANACAK YÜZEYLER

Fawori Silikonlu İpek İç Cephe Boyası, iç cephe eski-yeni boyalı/sıvalı tavan-duvar, alçı, macun, alçıpan, betopan, OSB, cam tekstili yüzeylerüzerine uygun astarlama işlemi tamamlandıktan sonra uygulanır.

UYGULAMA

Uygulama yapılacak yüzeyler düzgün, sağlam, astar ve son kat boyayı taşıyabilecek durumda olmalıdır. Boya yapılacak yüzeyler, her türlü kir, toz, kalıp yağı, gevşek tabakalardan temizlenmeli ve gerekli yüzey düzeltme işlemleri yapılmalıdır.

Beton, brüt beton ve yeni sıvalı yüzeylerde priz sürelerine uyulmalıdır (28 gün).Eski boyalı su-solvent bazlı yüzeyler üzerine, astar uygulamasına geçilmeden önce, yüzeylerin tamamına hafif zımparayapılması unutulmamalıdır.

İlk defa uygulama yapılacak yeni sıvalı iç yüzeylerde Fawori İç Cephe Dönüşüm Astarı kullanılmalıdır. Alçı, kireç, badana, gaz beton gibi emici ve tozuma karakterli yüzeylerde Fawori Şeffaf Astar veya uygun oranda inceltilmiş Fawori Konsantre Astar tek kat olarak tarama ve perdahlama yapmadan yüzeyde camımsı film tabakası oluşturmayacak şekilde uygulanmalıdır.

Kireç üzerine direkt uygulama yapılmamalıdır. Çok kirli yüzeylerde boyanın örtücülüğünü artırmak amacıyla 1 kat leke örtücü boya uygulandıktan sonra, bir veya iki kat halinde son kat boya uygulanmalıdır. Uygulama esnasında ve ürünlerin tam kuruması tamamlanıncaya kadar, ortam ve yüzey sıcaklığının +5°C ile +30°C arasında olmasına dikkat edilmelidir, yüzeyler dondan korunmalıdır.

Fırça, rulo ve püskürtme ile uygulanabilir.Ürünlerimizin, 30.06.2007 tarih 26568 no.lu İnşaat Genel Teknik Şartnamesine uygun yapılan alt yapı yüzeylerinde uygulanması gerekmektedir.

Yılların Tecrübesi

0+

Yılların Tecrübesi
Sertifikalı Uzmanlar

0

Sertifikalı Uzmanlar
Müşteri Memnuniyeti

0%

Müşteri Memnuniyeti
Hızlı Servis

0Bölge

Hızlı Servis
Müşteri Servisi

07/24

Müşteri Servisi

Filli Boya Konusunda Profesyonel Destek Alın..!. Hemen Destek Alın